+38 (094) 995 43 31, +38 (048) 77 00 331
shadow

Про клініку

Стоматологія Virtuos Dental
Ми пишаємося тим, що не проводимо гучних рекламних компаній і найбільшу кількість пацієнтів звертаються до нас за рекомендацією. Це говорить про наш високий рівень лікарської допомоги і приємної атмосфери в клініці. Наші пацієнти-це не тільки жителі Одеси і Одеської області. У Virtuos Dental приїжджають пацієнти з усього світу, завдяки рекомендаціям своїх родичів, друзів і знайомих. І це тільки підтверджує високий рівень нашої роботи.


Інноваційні технології в галузі стоматології
Стоматологічна клініка Virtuos Dental має великий досвід роботи з новітніми методиками, матеріалами та обладнанням провідних світових виробників. Наші співробітники регулярно відвідують європейські стоматологічні виставки і конференції, цікавляться всіма новинками в області стоматології. Завдяки цьому, діагностичне та лікувальне обладнання, встановлене в Virtuos Dental відповідає найвищим стандартам сучасної стоматології.


Окреме пильну увагу в клініці Virtuos Dental приділяється стерильності і чистоті. Ми вважаємо це важливим моментом в роботі стоматології і дуже піклуємося про здоров'я наших пацієнтів. Тому кожен наш инструменти проходить кілька етапів стерилізації, запечатується в крафт пакет і остаточно стерилізується в новітньому німецькому автоклаві B класу Melag.
Детальніше ознайомитися з використовуваними в клініці технологічними новинками ви можете в розділі:


За час роботи, в Virtuos Dental сформувалася унікальна команда фахівців різних стоматологічних напрямків:
Лікарі клініки Virtuos Dental мають сертифікати українських і зарубіжних навчальних закладів, мають досвід викладацької діяльності, постійно беруть участь у міжнародних конференціях і симпозіумах.

 

Види лікування в Virtuos Dental:
Ми дотримуємося найвищих стандартів лікування і строго контролюємо його якість.


Наша клініка надає широкий спектр стоматологічної допомоги:
зубозберігаючі операції

хірургічна стоматологія:
   -видалення зубів будь-якої складності
   -спрямованість тканинна регенерація
Терапевтична стоматологія:
   -лікування карієсу, пульпіту, періодонтиту
Естетична стоматологія:
   -реставрація зубів
   -відбілювання зубів
   -професійна гігієна системою Air-Flow

Пародонтологія:
   -лікування захворювань ясен


Стоматологія дитячого віку

Така багатопрофільність має на увазі комплексний підхід. А значить, все необхідне якісне лікування ви зможете отримати в одному місці. У Virtuos Dental цінують ваш час і комфорт. Адміністратор запропонує вам зручний час для запису, нагадає про візит, розповість про можливі види лікування і ознайомить вас з нашими цінами.


Головна мета стоматологічної клініки Virtuos Dental - це зробити так, щоб ви отримували не тільки високу якість лікування, а й відчували максимальний комфорт, відкритість у всьому і доброзичливе ставлення кожного співробітника. Філософія нашої роботи проста і зрозуміла для кожного, хто звернувся в нашу клініку, як за консультацією, так і за великий об'ємної роботою: дбайливе ставлення до здоров'я, незмінне проходження лікарському принципом: "Не нашкодь» !, кращі фахівці в поєднанні з відмінним сервісом.
Раді будемо відповісти на ваші запитання за телефоном:
З повагою, колектив стоматологічної клініки Virtuos Dental, м.Одеса.

г.Одесса, ул.Генерала Петрова, 47

E-mail: admin@virtuosdental.od.ua

+38 (094) 995 43 31, +38 (048) 77 00 331