+38 (094) 995 43 31, +38 (048) 77 00 331
shadow

Обладнання

Стоматологічна клініка Virtuos Dental має великий досвід роботи з новітніми методиками, матеріалами та обладнанням провідних світових виробників. Наші співробітники регулярно відвідують європейські стоматологічні виставки і конференції, цікавляться всіма новинками в області стоматології. Завдяки цьому, діагностичне та лікувальне обладнання, встановлене в Virtuos Dental відповідає найвищим стандартам сучасної стоматології.

Перерахуємо деякі з них:

Для якісної механічної обробки кореневих каналів використовуються сучасні ручні і ротаційні ендофайли із застосуванням Портативного ендомотора NSK ENDO-MATE TC2, а також апекслокатора iPex II для для точного вимірювання довжини каналу, що гарантує безпеку маніпуляцій і комфортне лікування, не піддаючи пацієнтів опромінення.

 

ob3

Обтурація кореневих каналів проводиться методом вертикальної конденсації гарячої гутаперчі із застосуванням, новітньої розробки компанії SybronEndo, бездротової обтураційній системою System B Cordless.

ob4

Також клініка оснащена сучасним цифровим рентгенологічним обладнанням - радіовізіографи FONA CDR, яке абсолютно безпечно для пацієнтів. Завдяки чутливості датчика випромінювання рентген апарату знижено в десятки разів, в порівнянні зі знімком на звичайну рентген плівку. Обстеження не тривалий, а його результати виводяться відразу на монітор комп'ютера.

ob5

 

У нашій клініці особлива увага приділяється сучасним методикам дезінфекції та стерилізації, а також проведення санітарно-епідеміологічних заходів.
Здоров'я наших пацієнтів - першочергове завдання клініки.

Відразу після закінчення лікувальної процедури, весь використаний інструмент відбувається етап дезінфекції за допомогою високоефективних дезінфікуючих засобів, потім етап предстаріллізаціонной очищення з використанням ультразвукового впливу і безпосередньо сама стерилізація паром в автоклаві.

Для цього використовується Vacuklav 23 B + - автоклав класу "B"
В автоклаві класу В стерилізують будь-які стоматологічні інструменти: порожнисті і пористі, упаковані в різного типу матеріали, масивні і дрібні

Автоклавирование стоматологічних інструментів і матеріалів є найнадійнішим способом стерилізації в стоматології. У нас використовуються автоклави провідних світових виробників в цій галузі

 

 

ob7

 

 

Протягом кожного етапу стерилізації наші співробітники здійснюють контроль якості з використанням спеціальних індикаторів, які підтверджують і гарантують стерильність інструментів після її завершення.
Щоб запобігти забрудненню стерильних інструментів, в нашій стоматології здійснюється зберігання інструментів в спеціальних камерах з ультрафіолетовими лампами.

ob8

Весь персонал працює в одноразових рукавичках і масках, а після кожного прийому пацієнта проводяться необхідна антисептична обробка.

г.Одесса, ул.Генерала Петрова, 47

E-mail: admin@virtuosdental.od.ua

+38 (094) 995 43 31, +38 (048) 77 00 331