+38 (094) 995 43 31, +38 (048) 77 00 331
shadow

Стоматологічна клініка Virtuos Dental має великий досвід роботи з новітніми методиками, матеріалами та обладнанням провідних світових виробників. Наші співробітники регулярно відвідують європейські стоматологічні виставки і конференції, цікавляться всіма новинками в області стоматології. Завдяки цьому, діагностичне та лікувальне обладнання, встановлене в Virtuos Dental, відповідає найвищим стандартам сучасної стоматології.

 

Перерахуємо деякі з них:
Для якісної механічної обробки кореневих каналів використовуються сучасні ручні і ротаційні ендофайли із застосуванням Портативного ендомотора NSK ENDO-MATE TC2, а також апекслокатора iPex II для для точного вимірювання довжини каналу, що гарантує безпеку маніпуляцій і комфортне лікування, не піддаючи пацієнтів опроміненню.

ob3

 

Обтурація кореневих каналів проводиться методом вертикальної конденсації гарячої гутаперчі із застосуванням новітньої розробки компанії SybronEndo - бездротовою обтураційною системою System B Cordless.

ob4

 

Також клініка оснащена сучасним цифровим рентгенологічним обладнанням - радіовізіографом FONA CDR, що є абсолютно безпечним для пацієнтів. Завдяки чутливості датчика випромінювання, рентген апарату знижено в десятки разів в порівнянні зі знімком на звичайну рентген плівку. Обстеження не тривале, а його результати виводяться відразу на монітор комп'ютера.

ob5

 

У нашій клініці особлива увага приділяється сучасним методикам дезінфекції та стерилізації, а також проведенню санітарно-епідеміологічних заходів.
Здоров'я наших пацієнтів - першочергове завдання клініки.

Відразу після закінчення лікувальної процедури весь використаний інструмент дезинфікується за допомогою високоефективних дезінфікуючих засобів. Потім настає етап передстерілізаціоного очищення з використанням ультразвукового впливу і після цього настає етап безпосередньо самої стерилізації паром в автоклаві.

Для цього ми використтовуємо Vacuklav 23 B + - автоклав класу "B"
В автоклаві класу В стерилізують будь-які стоматологічні інструменти: порожнисті і пористі, упаковані в різного типу матеріали, масивні і дрібні.

Автоклавування стоматологічних інструментів і матеріалів є найнадійнішим способом стерилізації в стоматології. У нас використовуються автоклави провідних світових виробників цієї галузі.

ob7

 

Протягом кожного етапу стерилізації наші співробітники здійснюють контроль якості з використанням спеціальних індикаторів, які підтверджують і гарантують стерильність інструментів після її завершення.
Щоб запобігти забрудненню стерильних інструментів, в нашій стоматології здійснюється зберігання інструментів в спеціальних камерах з ультрафіолетовим випромінюванням.

ob8

 

Весь персонал працює в одноразових рукавичках і масках, а після кожного прийому пацієнта проводиться необхідна антисептична обробка.

м.Одеса, вул.Генерала Петрова, 47

E-mail: admin@virtuosdental.od.ua

+38 (094) 995 43 31, +38 (048) 77 00 331